Dlaczego akurat Hiszpania?
Powodów zakupu mieszkania w tej części Europy jest wiele, głównie duża podaż i atrakcyjne ceny..

Po pierwsze kupując mieszkanie lub dom w tym kraju, masz zapewnione idealne miejsce do życia. Niesamowite krajobrazy, przepiękne plaże, przyjazny klimat, pyszne jedzenie i gościnni ludzie, czy trzeba czegoś więcej?

Po drugie to świetna okazja do budowy swojego majątku i stworzenia nieprzerwanego źródła dochodu. Hiszpania to przecież potęga turystyczna w Europie, która ma doskonałe warunki pogodowe prawie przez cały rok (około 320 słonecznych dni w roku). Można powiedzieć, że sezon turystyczny w Hiszpanii nigdy się nie kończy. 

Patrząc pod tym kontem zakup mieszkania w Hiszpanii to przede wszystkim doskonała lokata kapitału ponieważ inwestycje w nieruchomości w Hiszpanii na wynajem krótkoterminowy i długoterminowy to stabilne źródło dochodu przez cały rok. W obecnych czasach to także sposób  na ochronę twojego kapitału przed inflacją. 

Czy to się opłaca?
Wynajem krótkoterminowy jest obecnie najatrakcyjniejszą opcją noclegową. Wielu turystów ceni sobie większą niezależność i prywatność, dlatego często decydują się na wynajem całych mieszkań , apartamentów lub domów. Zainteresowanie wynajmem wśród klientów jest widoczne przez cały czas, niezależnie od pory roku. Hiszpania wybierana jest jako miejsce na wakacje przez turystów z bogatych krajów takich jak UK, Norwegia, Szwecja
Tego typu nieruchomość w Hiszpanii to inwestycja na długie lata która może zapewnić stabilny i długoterminowy pasywny dochód z najmu.

Pozostałe uwarunkowania
Hiszpania jest członkiem Unii Europejskiej, co zapewnia:
*Łatwość podróżowania — samoloty latają z każdego miasta w Polsce i są bardzo tanie.
*Łatwość komunikacji — ceny telefonów i połączeń są identyczne w Polsce 
* Darmową opiekę zdrowotną świadczoną ze składek ZUS
Istnieje także możliwość kredytowania dla osób, które pracują i zarabiają w Polsce.
Należy także wspomnieć, że w Hiszpanii jest stabilne i bezpieczne prawo.
Ponadto, tamtejszy rynek nieruchomości charakteryzuje się bardzo bogatą ofertą. Jest to przede wszystkim największy rynek nieruchomości luksusowych na świecie- ale nie tylko . Znajda się na nim także ekonomiczne nieruchomości, dlatego oferta jest naprawdę zróżnicowana. W chwili obecnej — rynek hiszpańskich nieruchomości nadmorskich jest dziś średnio 47% tańszy od cen najwyższych z 2008 roku tymczasem rynek w Polsce jest już o 12% wyżej od tamtych cen.

Jeżeli interesuje Cię możliwość zakupu nieruchomości w Hiszpanii skontaktuj się ze mną:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 513 204 671.

.

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania nieruchomości idealnej dla siebie zajrzyj na zakładkę dotyczącą ofert jakie są aktualnie w sprzedaży  https://nieruchomosciatut.pl/oferta-nieruchomosci.html
A być może już coś znalazłeś i zaciekawi cię możliwość skorzystania z usług negocjatora na rynku nieruchomości ? Jeśli tak to kliknij tutaj https://nieruchomosciatut.pl/negocjacje-nieruchomosci.html

Wszelkie treści zamieszczone na stronie internetowej mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią profesjonalnej porady ani opinii prawnej lub podatkowej. W związku z powyższym nie ponoszę odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o informacje zawarte na tej stronie.